خانه

Dongguan Ruichen Sealing Co., Ltd.

نمایه شرکت

شرکت آب بندی DONGGUAN RUICHEN ، LTD.

شرکت آب بندی Rui چن با مسئولیت محدود در سال 2006 ساخته شد ، در حال حاضر بیش از 200 کارمند وجود دارد. این شرکت دارای دو شعبه در گوانگدونگ و جیانگشی ، آنها Dongguan Rui Chen شرکت آب بندی ، آموزشی ویبولیتین و Shangrao Rui Chen Se aling Co.، Ltd. با مسئولیت محدود هستند. ما عمدتا حلقه های لاستیکی o را تولید می کنیم.

شرکت ما با هدف پاسخگویی به نیازهای مشتریان ، در عین حال ، ما با حسن نیت ، ارتباط برقرار کرده و از کیفیت محصولات تولیدی اطمینان حاصل می کنیم . در صورت لزوم ما به مشتریان در انجام طراحی مربوطه (مانند توسعه قالب) ، صرفه جویی در منابع در تولید محصولات جدید ، کوتاه کردن چرخه توسعه ، کاهش شکست احتمالی کمک خواهیم کرد. بنابراین ما اعتماد مشتریان خود را به دست آورده ایم. اکنون نزدیک به 200 مشتری (دریافت محصولات لاستیکی) داریم که در خانه و خارج از کشور مشهور هستند .

در سال 2009 ، این شرکت سیستم برنامه ریزی منابع سازمانی (ERP) خود را برای نظارت بر برنامه ریزی تولید ، تحویل ، آمار و تحلیل کیفیت و تجزیه و تحلیل ، و غیره ، راه اندازی کرد تا کنترل را در طی کل مراحل و خدمات به مشتری بهبود بخشد.

در سال 2006 ، کارخانه لاستیک و سخت افزار Dongguan Chashan Ruichen توسط تیمی تاسیس شد که سالها تجربه در صنعت دارد. در سال 2013 ، شرکت به طور رسمی به عنوان شرکت آب بندی شرکت Dongguan Rui Chen ، با مسئولیت محدود تغییر نام داد.

وظیفه اصلی شرکت توسعه بازارهای داخلی و خارجی است ، اکنون یک تیم فروش با کیفیت و حرفه ای داریم. با توسعه سریع شبکه ، شرکت ما همگام با زمانها بر اساس مدل اصلی فروش سنتی ، ما همچنین تبلیغ شبکه را اضافه می کنیم. به عنوان مثال ، ساخته شده در چین ، علی بابا (ایستگاه بین المللی و ایستگاه چین) و شماره عمومی WeChat. بنابراین می توانیم به راحتی با مشتریان و مشتریان بالقوه در تماس باشیم. علاوه بر این ، این شرکت بخشی از وظایف تولید کارخانه را بر عهده دارد.

عصر در حال تغییر ، اما روح ثروتمند بدون تغییر ، ما همچنان به حمایت و ترویج روح ، بسیار سخت و تلخ ، صداقت و ایمان و واقعاً عملی خواهیم پرداخت.

Shangrao Rui Chen Sealing Co.، Ltd .. ساخته شده در سال 2011 ، با سرمایه گذاری کارخانه لاستیک و سخت افزار DongGuan ChaShan RuiChen ، در شهرک HeKou ، استان YanShan ، استان جیانگشی واقع شده است ، مساحت 50 هکتار را در بر گرفته است.

به عنوان پایه اصلی تولید (تولید توپ های لاستیکی ، واشرهای لاستیکی) از Rui Chen ، علاوه بر یک محیط تولید تمیز ، ما همچنین دارای تجهیزات پیشرفته هیدرولیکی ، اختلاط ، آزمایش و سایر تجهیزات تولیدی هستیم و یک تیم با استعداد ماهر ، مدیریت خوب و فداکارانه داریم . ما شرکت را از طریق استاندارد 8S مدیریت می کنیم ، بطور فعال اجرای سیستم مدیریت کیفیت ISO9001 و قانون پروژه را ترویج می کنیم. همچنین یک سیستم شبکه مدیریت سه سطحه با کیفیت ، برنامه و ایمنی ، تقویت مدیریت شرکت ایجاد می کنیم.

در سالهای اخیر ، این شرکت توسط دولت شهرداری شانگائو پشتیبانی شده و کاملاً از کلیه سیاستهای ترجیحی برای منطقه توسعه اقتصادی بهره می برد. ما همیشه "بهترین کیفیت ، بهترین خدمات" را به عنوان مأموریت خود در نظر خواهیم گرفت و در کنار شما ، هماهنگی و پیروزی متقابل پیشرفت خواهیم کرد!

شرکت ما
  • تاریخ
  • سرویس
  • تیم ما

Dongguan Ruichen Sealing Co.، Ltd.

Dongguan Ruichen Rubber & Hardware Factory در شهر Chashan شهر Dongguan واقع شده است. این شرکت در سال 2006 تاسیس شد و در حال حاضر نزدیک به 200 نفر کار می کند. این شرکت دارای تجهیزات هیدرولیکی پیشرفته، تجهیزات مخلوط، تجهیزات آزمایشگاهی و در سال 2009 راه اندازی برنامه ریزی منابع سازمانی ERP) سیستم برای اطمینان از اینکه فرایند تولید، تکمیل تحویل، آمار و تجزیه و تحلیل کیفیت و تجزیه و تحلیل و خدمات مشتری در طول آخرین بهبودی مدیریت می شود.

کارخانه اصلی تولید در O-rings، واشر و دیگر قطعات ویژه، الکترونیک، قطعات خودرو، اجزای پنوماتیک، اسباب بازی، ماشین آلات دست، کامپیوتر و دیگر صنایع است. این شرکت قابل اعتماد است که توسط ISO09001 و ISO / TS16949 تایید شده است. کارخانه یک رابطه پایدار و پایدار در طول زمان با بسیاری از تولید کنندگان شناخته شده ایجاد کرده است، در عین حال، به مشتریان کمک می کند طرح های مربوطه (مانند توسعه قالب)، برای صرفه جویی در منابع مختلف در تولید محصولات جدید و کوتاه شدن چرخه توسعه برای ایجاد ارزش بیشتر برای مشتریان، مشتریان را به دست آورده است، اعتماد و بیش از 100 مشتری دارد که در داخل و خارج از کشور معروف هستند.

Dongguan Ruichen Sealing Co., Ltd.
Dongguan Ruichen Sealing Co., Ltd.
Dongguan Ruichen Sealing Co., Ltd.
Dongguan Ruichen Sealing Co., Ltd.
Dongguan Ruichen Sealing Co., Ltd.
Dongguan Ruichen Sealing Co., Ltd.
Dongguan Ruichen Sealing Co., Ltd.
1 2 3 4 5 6 7
شرکت اطلاعات

صفحه اصلی بازار

آمریکای شمالی

آمریکای جنوبی

اروپای غربی

اروپای شرقی

آسیای شرقی

جنوب شرقی آسیا

خاورمیانه

افریقا

اقیانوسیه

در سراسر جهان

نوع کسب و کار

سازنده

توزیع کننده / عمده

وارد کننده

صادر کننده

شرکت تجاری

مارک های : ORK

تعداد کارمندان : 150~300

فروش سالانه : 15000000-30000000

سال تاسیس : 2006

صادرات کامپیوتر : 40% - 50%

گواهینامه ها

محصولات ما بسیاری از گواهینامه های گذشته است.

چین Dongguan Ruichen Sealing Co., Ltd. گواهینامه ها چین Dongguan Ruichen Sealing Co., Ltd. گواهینامه ها چین Dongguan Ruichen Sealing Co., Ltd. گواهینامه ها چین Dongguan Ruichen Sealing Co., Ltd. گواهینامه ها